Kamery sportowe Tracer

O firmie Tracer słyszał już pewnie każdy. Pomimo, iż korporacja nie zajmuje się elektroniką na każdej płaszczyźnie, to posiada produkty, które same w sobie zapewniają przedsiębiorstwu uznanie oraz prestiż. W ostatnich latach firma Tracer postawiła na kamery sportowe i to była doskonała strategia.

Począwszy od modelu MobiCam, po SJ 4000 produkty Tracer robią prawdziwą furorę. Nie powinno to być zdziwieniem, wszak firma oferuje coś innowacyjnego za całkiem fajne pieniądze. Dla stuntera i narciarza – kamery sportowe Tracer eXplore SJ 4000 to bodaj najciekawsza kamera firmy Tracer.

Po pojawieniu się na rynku konkurowała ona z modelami firmy Sony i okazała się nie tylko tak samo dobra, ale w wielu aspektach nawet lepsza! Przez pewien okres czasu Sony oraz Philips próbowali się dogadywać, aby stworzyć wspólny, lepszy od firmy Tracer produkt, ale finalnie to się nie udało.

Zobacz Kamery Sportowe na: https://techsat24.pl/kamery-sportowe

Jakie z tego wnioski? Kamery sportowe Tracer to naprawdę dobry wybór, bo skoro kosztują blisko 30% mniej od produktów Sony, Philips czy LG, a są przy tym tak samo, lub bardziej funkcjonalne – cóż więcej można chcieć? Stunterzy, narciarze, pływacy – wszyscy oni powinni celować w kamery Tracer. Zachęcamy do dyskusji pod tym tematem.